Biosennie

Wraz z moją przyjaciółką Pauliną Ambroziak, z którą od wielu lat współpracuję przy projektowaniu wnętrz, zauważyłyśmy, że Klienci coraz bardziej świadomie podchodzą do materiałów, z jakich wykonywane są otaczające ich przedmioty, wyrażają coraz większe zainteresowanie naturalnymi produktami oraz poprawą jakości swojego życia za ich pomocą.

 

Co więcej, w dzisiejszych czasach, kiedy dom stał się dla wielu osób miejscem pracy, sypialnia nadal powinna zostawać oazą, miejscem, gdzie można odpocząć, a otaczające przedmioty powinny nam to ułatwiać. Chcąc wyjść temu naprzeciw, a równocześnie mając świadomość, że każde nasze działanie ma wpływ na środowisko, postanowiłyśmy stworzyć markę akcesoriów biosennie, (bio- z poszanowaniem natury, sennie - w strefie sypialnianej), z miłości do natury i do nas samych. Chciałyśmy, żeby oferowane przez nas produkty były w pełni naturalne. Starałyśmy się nie iść na żadne kompromisy, ponieważ ważne są dla nas materiały, którymi się otaczamy, ich wpływ na zdrowie i naturę. Dlatego w oferowanych przez nas wezgłowiach i akcesoriach nie znajdziecie żadnych sztucznych elementów – wszystko jest ekologiczne i najwyższej jakości.

 

Naszymi dwoma głównymi celami jest, by nasze produkty miały:

  • Pozytywny wpływ na zdrowie – materiały, którymi się otaczamy wpływają na nas, nasze samopoczucie i jakość życia, dlatego – zwłaszcza w sypialni, gdzie istnieje bezpośredni kontakt ze skórą – powinny być naturalne,
  • Znikomy wpływ materiałów i ich produkcji na środowisko – wszystkie użyte przez nas materiały są w 100% naturalne, biodegradowalne i organiczne. Z miłości do zwierząt nie używamy pierza ani puchu, mimo że również są naturalnymi materiałami.

 

Nasze wezgłowia i akcesoria w całości są ręcznie szyte przez polskie krawcowe, dlatego każde z nich jest unikatowe. Co więcej, nie wspieramy nadprodukcji: szyjemy małymi nakładami lub na zamówienie.

 

Dążymy do tego, żeby wszystko, co jest związane z naszą marką, również było eko, dlatego w duchu zero waste wykorzystujemy ścinki naszych materiałów, które nie nadają się już do uszycia produktów, do tworzenia próbników. Dodatkowo, jako że staramy się generować jak najmniej nowych odpadów, wprowadzamy możliwość zamówienia naszych akcesoriów i próbników w opakowaniach z odzysku (w tekturowych pudełkach z drugiej ręki) oraz ograniczamy do minimum ulotki i inne elementy dołączane do wysyłki. Wszystkie potrzebne informacje o produktach, materiałach, zamawianiu i zwrotach znajdziecie na naszej stronie.

 

Co sprawia, że biosennie jest wyjątkowe:

  • 100% naturalności, 0% sztuczności – korzystamy z niebielonego lnu, ale też dbamy, żeby nawet najmniejsze fragmenty naszych produktów takie jak nici czy guziki były tworzone tylko z naturalnych materiałów
  • 100% pet friendly i vegan – wszystkie elementy naszych produktów są pochodzenia roślinnego
  • len farbowany roślinnie – czyli w pełni naturalny materiał, bez sztucznych barwników w kilku pięknych kolorach
  • Unikatowe połączenie lnu z wypełnieniem kapokowym

 

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani naszymi produktami, to zapraszam do kontaktu przez stronę www.biosennie.com lub na facebook czy instagram.

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 wnetrzownia.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.