O pracowni

Nazywam się Kasia Kuczyńska i w 2017 roku, z miłości do kreowania pięknych przestrzeni, założyłam pracownię projektowania wnętrz – Wnętrzownię.

 

Jestem absolwentką Historii Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim, jednak zaraz po ukończeniu studiów w 2012 roku rozpoczęłam pracę w zawodzie, który fascynował mnie od zawsze. W ten sposób dołączyłam do zespołu małej warszawskiej pracowni, gdzie miałam możliwość w ekspresowym tempie i z każdej strony zobaczyć jak wygląda praca projektanta wnętrz.

 

I tak oto fascynacja zamieniła się w miłość, która trwa do dzisiaj. Nie ma bowiem nic piękniejszego, niż tworzenie wnętrza, w którym ktoś będzie szczęśliwy, które będzie dla kogoś oazą, sanktuarium odpoczynku, przytulnym kątem, gdzie można się zaszyć lub właśnie celebrować cudowne chwile życia z najbliższymi.

 

Od 12 lat zdobywam doświadczenie pracując nad każdym możliwym typem wnętrza prywatnego: od pojedynczych pomieszczeń, poprzez kawalerki, mieszkania na wynajem lub do użytku własnego, po dworki i kilkusetmetrowe domy.

 

Nauczyło mnie to, że tworzenie wymarzonego wnętrza to proces. Wymaga wielu rozmów, czasu, zastanowienia się nad potrzebami, przejrzenia inspiracji, przemyślenia, co jest chwilową fascynacją, a co faktycznie się podoba i będzie się również podobać za parę lat… i w końcu, powoli, zaczyna się z tego wyłaniać mieszkanie marzeń, szyte na miarę, idealnie dopasowane i oddające duszę właściciela. Moim zadaniem jest pomóc Państwu przez ten proces przejść gładko i z przyjemnością.

 

 

Wnętrze musi być piękne i oddawać ducha właściciela, jednak powinno być również funkcjonalne, wygodne, dobrze przemyślane i wychodzące naprzeciw, a wręcz wyprzedzające potrzeby użytkowników. Podejmując ze mną współpracę możecie Państwo być pewni, że razem stworzymy przepiękne, wymarzone i szyte na miarę wnętrze, w którym każdy mebel, sprzęt i gniazdko będzie dokładnie w tym miejscu, w którym go potrzebujecie.

 

Nie tworzę wnętrz masowych, każdy mój projekt jest unikatowy, stworzony z myślą o Państwu i optymalnie wykorzystujący możliwości aranżacyjne i funkcjonalne Państwa przestrzeni.

 

W mojej ofercie znajdą Państwo:

  • kompleksowe projektowanie wnętrz mieszkań i domów,
  • projektowanie poszczególnych pomieszczeń (m.in. łazienek, kuchni, salonów, pokojów dzieci),
  • projektowanie zabudów na zamówienie (szaf wnękowych, zabudowy kuchennej i łazienkowej, mebli wolnostojących),
  • konsultacje wnętrzarskie online i na żywo,
  • aranżacje wnętrz,
  • różne formy nadzorów oraz realizacje „pod klucz” – od lat współpracuję ze sprawdzonymi wykonawcami, ekipami remontowo-budowlanymi, dostawcami materiałów wykończeniowych, mebli i oświetlenia, jak również stolarzami, spinając prace wszystkich, pilnując zgodności wykonania z projektem i rozwiązując bieżące problemy, dzięki czemu każdy remont przebiegnie dla Państwa bezstresowo.
Skontaktuj się

Kasia Kuczyńska
Projektantka

SKONTAKTUJ SIĘ

Porozmawiajmy o Twoim
projekcie

Projekt i realizacja: GeminiSoftnet | Tworzenie stron: Zobacz >> | Pozycjonowanie stron: Zobacz >>
Copyright © 2024 wnetrzownia.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.